Fryzjer KrakówFryzjer Kraków

Informacje dla właścicieli gabinetów

Szanowni Państwo, serwis fryzjerzy.krakow.pl to szansa wyjątkowej prezentacji oferowanych usług. Obecność na naszych stronach daje gwarancję, że Państwa Klientki i Klienci będą mogli uzyskać wszelkie konieczne informacje i skorzystać z usług Waszego gabinetu.

 

Kierując się dążeniem do udostępnienia pacjentom jak największego zbioru informacji na naszych stronach czasowo publikujemy również bezpłatne prezentacje.

BEZPŁATNA PREZENTACJA OBEJMUJE WYŁĄCZNIE PODSTAWOWE INFORMACJE A JEJ USUNIĘCIE MOŻE NASTĄPIĆ W KAŻDEJ CHWILI I BEZ ŻADNEGO POWIADOMIENIA LEKARZA.

Zamieszczenie informacji jest płatne według cennika dostępnego w redakcji i u naszych przedstawicieli a jej zakres wynika z rodzaju zakupionego pakietu informacyjnego. Istnieje możliwość selektywnego wybrania usług. Przykładowo przy zakupie pakietu „Standard” można dokupić poszczególne usługi z pakietów „Medium” i „Premium”.

Redakcja serwisu fryzjerzykrakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść przekazanych lub pozyskanych z ogólnodostępnych źródeł informacji, które są zamieszczone w serwisie.

Mapy udostępnione przez Google.pl